Zobacz inne konsultacje
Twój pomysł Twój pomysł

Apla Park Ludowy

Warsztaty rozpoczęte! – za nami pierwsze z trzech spotkań warsztatowych n.t. Parku Ludowego | 28 listopada 2011 |

Warsztaty rozpoczęte! – za nami pierwsze z trzech spotkań warsztatowych n.t. Parku Ludowego | 28 listopada 2011 |

Za nami pierwsze z trzech spotkań warsztatowych na temat przyszłości Parku Ludowego

| 28 listopada 2011 |


W dniu 28 listopada 2011, o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 20, przy Al. Piłsudskiego, odbyły się pierwsze warsztaty poświęcone przyszłości Parku Ludowego w Lublinie. Na spotkaniu określiliśmy jego bieżącą sytuację oraz rozpoznaliśmy szanse i zagrożenia dla przyszłości parku. Spotkanie było także przygotowaniem do pracy w zespołach na kolejnym spotkaniu warsztatowym w dniu 5 grudnia, na które serdecznie zapraszamy!

 

Na spotkanie przybyło 37 osób. Obecni byli m.in. Pan Zdzisław Drozd – Radny Rady Miasta Lublin, Pan Daniel Chlibiuk – reprezentujący Fundację Sztukmistrze, odpowiedzialną za realizację w Parku Ludowym Europejskiej Konwencji Żonglerskiej w 2012 r., Pan Paweł Kosior – Forum Rozwoju Lublina, Pani Zofia Polska reprezentująca Stowarzyszenie Obrońców Wąwozów oraz Pan Krzysztof Werner z Rady Dzielnicy Śródmieście. Przybyli także mieszkańcy Lublina zainteresowani przyszłością Parku Ludowego oraz studenci lubelskich uczelni. Pomimo akcji informacyjnej wciąż niewielką grupę stanowią okoliczni mieszkańcy Parku Ludowego. Wszystkie trzy spotkania warsztatowe prowadzi ekspert konsultacji społecznych – Pan Bogusław Hajda. Pomoc w przygotowaniu spotkania zapewnili studenci architektury krajobrazu KUL.

 

Szczegółowe sprawozdanie ze spotkania dostępne jest tutaj.

 

Zapraszamy na kolejne spotkania warsztatowe, które odbędą się w dniach: 5 grudnia i 12 grudnia 2011 (poniedziałki) w budynku Szkoły Podstawowej nr 20, przy Al. Piłsudskiego 26. Na najbliższym spotkaniu zaplanowana jest praca w zespołach, nad wizją przyszłości Parku Rusałka.

 

Zapraszamy także do obejrzenia fotografii z pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Mapa
Logo 1Logo 2Logo 3Logo 4Logo 5Logo 6Logo 7