Zobacz inne konsultacje
Twój pomysł Twój pomysł

Pierwsze spotkanie konsultacyjne już za nami

Pierwsze spotkanie konsultacyjne już za namiSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na pierwsze otwarte spotkanie konsultacyjne w sprawie odnowy Parku Rusałka w Lublinie w dniu 6 kwietnia 2011 r. o godz. 18:30.

Dziękujemy za zaangażowanie, wypowiedziane pomysły, uwagi, spostrzeżenia i wskazówki dotyczące tego cennego terenu naszego miasta. Jesteśmy przekonani, że wspólnie rozpoczęliśmy proces, który doprowadzi do odnowy Parku Rusałka. Wszystkich uczestników spotkania, a także wszystkie osoby, które chcą się włączyć w ten proces zapraszamy do dalszego uczestnictwa w inicjatywie. Chcemy, aby jej efekty były wyrazem wspólnych, społecznych oczekiwań i aspiracji. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają drogą mailową wiadomości o kolejnych planowanych wydarzeniach, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Informacje będą także dostępne na stronie internetowej www.parki.lublin.pl. Zachęcamy do przesyłania swoich pomysłów, uwag lub pytań na adres poczty e-mail: park.rusalka@gmail.com lub za pośrednictwem strony internetowej.


Tutaj zamieszczamy pełne sprawozdanie ze spotkania w dn. 6 kwietnia 2011.

 


Uczestnicy, zgodnie z ustaleniami podjętymi na spotkaniu, otrzymali także informacje na temat Parku Rusałka, które dostępne są tutaj.

Mapa
Logo 1Logo 2Logo 3Logo 4Logo 5Logo 6Logo 7